Skip to content Skip to footer

Misyonumuz

EG Özel Güvenlik kalitesinden taviz vermeden, taahhüt edilen yüksek standartlı güvenlik hizmetini en uygun maliyetle sunmak, müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet kalitesini sürekli geliştirip uluslararası pazarda yer edinmektir.

Vizyonumuz

EG Özel Güvenlik huzurun simgesi bir özel güvenlik kurumu olarak iş ortaklarının; can, mal ve hizmet güvenlikleri ile danışmanlık hizmetlerini çağdaş standartlarda sağlamayı her türlü ticari kaygının üstünde tutarak, ülkemizin genel güvenlik olgusuna katkıda bulunmayı misyon edinmiştir.

HAKKIMIZDA

EG Özel Güvenlik, oluşturulan profesyonel kadrosu ile güvenlik sektörünün en iyi ve en kaliteli hizmet anlayışı ile sizlere 5188 Sayılı Kanun ve Uygulama Yönetmeliği esaslarına uygun olarak ülke geneline özel güvenlik hizmeti vermektedir.

Özel güvenlik hizmetinin temelinde insan faktörünü göz önünde bulundurarak yüksek teknolojiye sahip güvenlik cihaz ve sistemleri kullanmanın yanı sıra personeline sürekli hizmet içi eğitimler vererek, denetleyerek, doğrudan ve kesintisiz bir hizmet ortamı yaratmaktadır.

EG Özel Güvenlik olarak  iş yeri, kurum, kişi, konut güvenliği ve koruması hizmetlerinin yanı sıra özel güvenlik hizmetleri, güvenlik otomasyon sistemleri yönetimi ve özel organizasyonlarınız için güvenlik hizmeti vermekteyiz.

Güvenlik sektöründeki her türlü değişim ve yeniliği yakından takip ederek, kaliteli hizmeti ekonomik şekilde sunan EG Özel Güvenlik teknik olarak iyi yetişmiş, disiplininden taviz vermeyen, üstün niteliklere sahip personeli ile kusursuz güvenlik hizmeti vermektedir.