Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mobil Kamera Sistemi

Kurulum gerektirmeyen, geçici süreli veya sürekli değişen arazi koşullarında kullanılan güvenlik çözümleri için özel olarak tasarlanmış taşınabilir bir güvenlik sistemidir. Koşulların ve risklerin her gün değişebildiği maden, enerji, sahaları veya tesis şantiyeleri gibi geniş alanların güvenlik kurgularında etkin ve taşınabilir bir çözümdür. 

Aynı zamanda araç içi güvenlik ve tedbiri sağlamak amaçlı da kullanılan mobil kamera sistemiyle araçta olunmayan zamanlarda izleme, görüntüleme ve kayıt işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Mobil güvenlik sistemleri aracılığıyla, kritik bölgelerin izlenmesi, olası hırsızlık durumlarına karşı güvenlik sağlama imkanları bulunabilmektedir. Ayrıca ihtiyaca göre şekillenebilen modüler bir yapıya sahip olabilmektedir.

İnternetin bağlantısının bulunduğu her yerde tarayıcı üzerinden bilgisayar, tablet ile ya da IOS, Android, Windows Phone gibi akıllı cihazlara yüklenecek mobil uygulamalar aracılığıyla ortam canlı ya da kayıtlı görüntüler izlenebilmektedir. Güvenlik kamerasının yetkisiz kişilerce uzaktan izlenmesine karşı kullanıcılara şifre verilmektedir. Mobil kamera sisteminde programlanabilir bir özellik bulunması durumunda kamera istenilen saatlerde ya da harekete duyarlı olarak çalıştırılabilmektedir.

  • Kolayca Nakledilebilme 
  • Hızlı Kurulum 
  • Riske ve İhtiyaca Özel Kurgulanabilme 
  • Video Analiz/Yetkisiz Giriş Tespiti 
  • Kötü Hava Koşullarında Çalışabilme