Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Avm Güvenliği

EG Özel Güvenlik, AVM güvenliği konusunda uzman kadrosu ile; alışveriş merkezi, mağaza gibi tesislerde işletmenin talepleri ve beklentileri doğrultusunda AVM yerleşkesinde yer alan mağazaları, mağaza çalışanlarını, müşteri ve ziyaretçilerini her türlü yaşanabilecek tehdide karşı korumak üzere gerekli önleyici tedbirler alıp, geniş kapsamlı bir güvenlik alanı oluşturarak hizmet vermektedir.

AVM güvenliği gerek toplumsal olaylar gerekse terör olayları yönünden ciddi sorumluluklar taşımaktadır. Gerek can güvenliği ve gerekse mal güvenliği yönünden büyük kayıpların yaşanabileceği alışveriş merkezlerinde güvenlik konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile hizmet sunmaktayız. Profesyonel AVM güvenliği hizmeti kapsamında, AVM giriş-çıkış güvenliği, mağaza güvenliği, kat güvenliği, müşteri ve personel güvenliği ve otopark güvenliği sunmaktadır.

Olası tehdit unsurları kapsamında, hırsızlık, gasp ve sorunlu müşterilere karşı AVM huzurunu koruyarak, gerekli adımlar doğrultusunda hizmet sağlanmaktadır. EG Özel Güvenlik, sorun yaratan müşteri portföyüne karşı personel ilişkileri ve müşteri ilişkilerini esas alarak, ortamın güvenliğini ve huzurunu sağlamaktadır.